تماس دفتر مرکزی
09355374660

گیت فـا

دنیای بدون مرز خدمات وب

سرور مجازی

سرور مجازی چیست؟
سرور مجازی از لحاظ نرم افزاری دقیقا شبیه سرورهای اختصاصی می باشد با این تفاوت که شما نیاز به هزینه زیاد برای سرور مجازی ندارید. در سرورهای مجازی شما از قسمتی از منابع اصلی سرور استفاده میکنید . مثلا اگر سرور اختصاصی دارای ۳۲ گیگ رم باشد. شما از ۴ گیگ رم آن استفاده میکنید.
مزایای سرور مجازی نسبت به سرور اختصاصی؟
۱) قیمت کمتر: اگر نیاز به نصب سیستم عامل خاص یا اعمال کانفیگ های مورد نیاز خود دارید و هزینه سرور اختصاصی را ندارید بهترین انتخاب سرور مجازی میباشد.
۲) ارتقا سخت افزاری سریع: یک سوال ؟ رم سرور اختصاصی شما کم شده چه میکنید؟ باید اقدام به تهیه سخت افزار کنید و سرور را خاموش کنید و سپس سرور را روشن کنید در بهترین حالت ۲۴ ساعت زمان نیاز دارید اما در سرور مجازی این مورد در کمتر از چند دقیقه قابل انجام است.
چرا گیت فا را عنوان سرویس دهنده سرور مجازی انتخاب کنید؟
۱) بهره گیری از سیستم اتوماتیک تحویل سرویس مجازی و پنل مدیریتی پیشرفته جهت کنترل سرور مجازی که نیاز شما به تماس با تیم پشتیبانی به حداقل می رسد.
۲) قیمت مناسب : قیمت های گیت فا را با سایر شرکت ها مقایسه کرده اید؟ (اگر مقایسه نکرده اید حتما این کار را انجام دهید)
۳) سخت افزار مناسب : گیت فا بهترین سخت افزار را برای سرورهای مجازی انتخاب میکنید/
۴) پشتیبانی: تیم فنی گیت فا یکی از بهترین تیم های پشتیبانی می باشد (وبلاگ گیت فا را برای دیدن مقالات تیم فنی چک کنید.) پس اگر مشکلی در سرویس خود داشتید آسوده باشید چون تیم فنی گیت فا همیشه در کنار شماست .
۵) انواع سیستم عامل: به سیستم عامل خاصی نیاز دارید؟ این سیستم عامل در لیست سیستم عامل های گیت فا نیست؟
کافی است برای تیم فنی گیت فا فقط یک تیکت باز کنید .